Badania Krwi

najszersza-oferta-badań-2-jpg.jpg

Rozpoznanie stanu zdrowia oraz osobistych potrzeb Pacjenta to pierwszy krok na drodze do pełnej diagnostyki. Badania krwi niewątpliwie gwarantują obiektywne wyniki wywiadu medycznego. W Wita Medica posiadamy nowoczesny punkt pobrań, profesjonalny personel doradzi, wykona pobranie krwi do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. W naszej ofercie znajdą państwo ponad 2500 badań krwi z zakresu analityki ogólnej, biochemii, hematologii, auto-immunologii, endokrynologii, alergologii, infekcji, testów genetycznych oraz badań moczu, posiewów i wymazów. Dzięki przyjaznej komfortowej atmosferze wizyta w punkcie pobrań oraz samo pobieranie krwi przebiega bezstresowo i spokojnie.

Nasz personel wykazuje się profesjonalnym podejściem do dzieci , dzięki czemu pobranie krwi przebiega  spokojnie a nasi najmłodsi pacjenci chętniej do nas wracają.

Badania diagnostyczne krwi to dobry sposób kontrolowania stanu zdrowia, profilaktycznie powinniśmy badać się raz do roku co daje nam możliwość szybkiej reakcji w przypadku niewłaściwych wyników badań. Dlatego warto się badać!

W Wita Medica stawiamy na jakość i komfort naszych pacjentów, partnerem w wykonywaniu badań laboratoryjnych jest największa sieć Laboratoriów w Polsce Diagnostyka oddział Wrocław.

Punkt Pobrań ul. Zakładowa 14C Wrocław Promenady Wrocławskie – wykonuje wszystkie badania z oferty DIAGNOSTYKA

  • najszersza oferta badań krwi podstawowych i specjalistycznych

  • atrakcyjne ceny

  • punkt pobrań przyjazny kobietom w ciąży

  • wyniki przez internet

  • badania bez kolejek

  • komfortowe warunki

Pobranie krwi – jak się przygotować ? Wita Medica oddział Wrocław podpowiada!

Badania krwi powinny być przeprowadzane regularnie. Dokładna diagnostyka pozwala bowiem na ustalenie przyczyn złego samopoczucia, a także wykrycie źródła chorób.

Większość podstawowych badań krwi należy robić na czczo, najlepiej w godzinach porannych między 07:00 a 12:00. Pomiędzy badaniem a ostatnim posiłkiem najlepiej jest zachować około 12-godzinną przerwę. Przed wizytą w punkcie pobrań warto powstrzymać się od spożywania alkoholu i jedzenia bardzo tłustych posiłków, dzień wcześniej zrezygnować z ciężkiego wysiłku fizycznego, na 12 godzin przed badaniem nie pić już nic tylko wodę.

Pobranie próbek moczu i kału do analizy laboratoryjnej odbywa się w warunkach domowych. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w sterylny pojemnik (do kupienia w każdej aptece) i zadbać o higienę miejsc intymnych (podmyć się bezpośrednio przed pobraniem wodą i wytrzeć do sucha ręcznikiem papierowym). Bardzo istotne jest, by mocz do badania był pierwszym porannym moczem i pochodził z tzw. środkowego strumienia (pierwszą partię należy oddać do muszli klozetowej, następną – środkową – do pojemnika)

Czy można pić wodę przed pobraniem krwi do badań gdy trzeba się na nie zgłosić na czczo ?

Można a nawet trzeba pić wodę przed pobraniem krwi do badań ! Jeżeli nie pijemy przez wiele godzin, krew się zagęszcza, przez co jej pobranie może być utrudnione a parametry zaburzone. Odwodnienie może być też przyczyną zasłabnięcia podczas pobierania krwi.

Pobranie krwi Wrocław ? Fachowa kadra pielęgniarek Wita Medica zapewni Ci przyjemną atmosferę i maksymalny komfort !

Jeśli interesuje Cię Twoje zdrowie, regularne badania krwi powinny być coroczną rutyną. Objawy chorób hematologicznych mogą być zupełnie niezauważalne na co dzień. Taka choroba, jak cukrzyca, rozwija się w ukryciu, podobnie jak miażdżyca. Warto wiedzieć, że badania krwi w Wita Medica oddział Wrocław są  bezpieczne, a ceny za pobranie krwi są absolutnie atrakcyjne i konkurencyjne. To właśnie dlatego nasze usługi są korzystne. Chcemy gwarantować naszym Pacjentom to, co najlepsze, a także dbać o ich komfort. To sprawia, że odróżniamy się na tle innych klinik. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału w mieście Wrocław oraz do wykonania szczegółowego badania krwi. W naszym Punkcie Pobrań badania wykonasz bez czekania w długich kolejkach, a wyniki odbierzesz przez internet !

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie