Badania laboratoryjne

BADANIA DIAGNOSTYCZNE DLA WITA MEDICA WYKONUJE LABORATORIUM DIAGNOSTYKA

Kopia-diagnostyka-3.png

 

Laboratorium Diagnostyka, oddział Wrocław – największa sieć laboratoriów w Polsce

W punkcie pobrań Wita Medica ul. Zakładowa 14C Wrocław wykonasz wszystkie badania krwi z oferty Diagnostyka. W naszym punkcie pobrań, można zrealizować badania krwi, moczu, kału, oraz wymazy. Wyniki dostępne są online, a platforma wyniki.diag.pl zapewnia całodobowy dostęp do historii zleconych badań. 

Badania Krwi

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 2500 badań laboratoryjnych.

Badanie krwi to dobry sposób kontrolowania swojego zdrowia, profilaktycznie powinniśmy badać się raz w roku daje to możliwość wczesnego wykrycia niepokojących procesów zachodzących w organizmie.

Wyniki badań krwi stanowią nieocenioną pomoc dla lekarza w diagnozowaniu i  monitorowaniu postępów leczenia.

Dlatego warto się badać!

W naszej placówce możesz liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę, która doradzi, profesjonalnie pobierze krew do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.

Oferujemy największy wybór badań laboratoryjnych

Badania w Ciąży

Odpowiedzialna przyszła mama wie, jak ważne jest zdrowie w okresie ciąży. Korzystanie z informacji dostarczanych przez badania laboratoryjne pomaga w bezpiecznym przejściu przez okres ciąży, również pomagając świadomie się do niej przygotować. Punkt Pobrań Zakładowa 14 C Wrocław realizuje również test prenatalny SANCO. Test określa ryzyko wystąpienia wad genetycznych u płodu, jest nieinwazyjny w pełni bezpieczny dla płodu i ciężarnej. Do badania pobierana jest krew matki warunkiem jest ukończenie 10 tygodnia ciąży. Wykrywalność testu wynosi powyżej 99% badane jest ryzyko aneuploidii wszystkich chromosomów, ponad 430 zespołów delecji i duplikacji, płeć płodu.

1.jpeg

 

KOBIETA W CIĄŻY W WITA MEDICA

  • nowoczesny punkt pobrań
  • komfortowe warunki
  • badania bez kolejki
  • wyniki przez internet
  • 2 godzinny test obciążenia glukozą w wygodnym relaksacyjnym fotelu

 

 

 

 

Wykonaj badania w naszym Punkcie Pobrań Wrocław! Dokładna diagnostyka w mieście Wrocław zadbaj o swoje zdrowie !

Jednymi z najważniejszych badań diagnostycznych, które warto wykonywać regularnie w ramach profilaktyki, są badania krwi. Badania laboratoryjne są podstawą kontroli zdrowia i pierwszym krokiem w diagnostyce niemal wszystkich chorób. Najczęściej przeprowadzane badania diagnostyczne to morfologia, OB, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe, TSH oraz ogólne badanie moczu. Uzyskane z nich wyniki są podstawą do oceny stanu zdrowia. Dzięki tym badaniom możemy wykryć większość chorób. Krew warto badać profilaktycznie, co najmniej raz do roku, aby skutecznie monitorować stan naszego zdrowia. Tylko bowiem rozpoznanie ewentualnego zagrożenia we wczesnym stadium pozwala uniknąć konsekwencji. Badania laboratoryjne przeprowadzane u nas pozwalają zidentyfikować chorobę jeszcze przed wystąpieniem objawów. Morfologia Krwi jest badaniem, które przeprowadzać należy regularnie, bez względu na stan zdrowia, nawet jeśli nie mamy takiego zalecenia od lekarza, a nasz organizm nie wykazuje żadnych niepokojących objawów. Regularne badania krwi szczególnie zaleca się osobom cierpiącym na choroby przewlekłe, jak również wszystkim, którzy znajdują się w podwyższonej grupie ryzyka zachorowania na niektóre schorzenia, na przykład gdy w rodzinie Pacjenta wystąpiła choroba mogąca być dziedziczna. Odwiedź nasze laboratorium we Wrocławiu ciesz się dokładną diagnostyką i zdrowiem !

Jak często powinno się wykonywać badania diagnostyczne ?

Każdy z nas, niezależnie od aktualnego stanu zdrowia, przynajmniej raz do roku powinien wykonać podstawowe badania krwi. Takie działanie profilaktyczne pozwala na wczesne wykrycie groźnych schorzeń, w tym coraz częściej występujących chorób cywilizacyjnych. W medycynie czas odgrywa dużą rolę, niestety wielu pacjentów przekonuje się o tym zbyt późno słysząc diagnozę. Jest to dość istotne ponieważ nie mamy wtedy możliwości skorzystania z mniej inwazyjnych metod leczenia. W zaawansowanym stadium choroby prawdopodobieństwo jej wyleczenia jest zawsze mniejsze niż na początkowym etapie. Dlatego badania krwi są tak ważne. W naszym laboratorium w mieście Wrocław przeprowadzamy badania diagnostyczne praktycznie każdego rodzaju. Mamy ich najszerszą ofertę. W katalogu ponad 2500 różnych badań niezwykłe łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz.

Laboratorium Wita Medica spełnia najwyższe standardy we Wrocławiu. Dokładna diagnostyka, atrakcyjne ceny i brak kolejek !

Przed przeprowadzeniem terapii w naszej klinice, zawsze wykonujemy dokładne badania laboratoryjne. Nasza klinika witaminowa w mieście Wrocław ustala terapię dostosowaną do potrzeb Pacjenta w oparciu o wywiad medyczny oraz wyniki badań laboratoryjnych. Wspieranie zdrowego stylu życia jest naszym priorytetem. Wiele osób stosuje suplementy w tabletkach. Należy jednak wiedzieć, że takie źródło wchłaniania to ok. 10-30%  w zależności od wielu czynników naszego zdrowia min. prawidłowej pracy jelit. Wchłanialność naszych kroplówek wynosi 100%, a uczucie odświeżenia i energii odczuwane jest od razu. Kroplówki skomponowane w Wita Medica zawierają witaminy, minerały i aminokwasy, wszystkie są klasyfikowane jako “niezbędne składniki odżywcze”, dlatego są tak ważne dla organizmu człowieka. Lekarze naszej placówki medycznej dobierają kroplówki indywidualnie na podstawie wyników badań. Dlatego właśnie jakościowe badania diagnostyczne są niezwykle ważne. Jeśli szukasz sposobu na wsparcie swojego zdrowia, to koniecznie odwiedź naszą klinikę w mieście Wrocław i wykonaj u nas badania laboratoryjne. Serdecznie zapraszamy!

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie