O klinice

Centrum Medyczne Wita Medica powstało w odpowiedzi na wymagania współczesnego człowieka, oferujemy szeroki zakres usług, a nasza specjalność to kroplówki witaminowe. Celem naszej kliniki jest poprawa jakości życia oraz walka z chorobami cywilizacyjnymi. Kroplówki zawierają witaminy, minerały, aminokwasy, antyoksydanty i leki. Stają się nowoczesną bronią w walce ze stresem, zmęczeniem, nadwagą, depresją, starzeniem się i trudami życia codziennego. Koncentrujemy się na poprawie samopoczucia, wspomaganiu leczenia, detoksykacji i regeneracji organizmu. Nasza Klinika Witaminowa zapewnia skuteczne i odczuwalne efekty zabiegów.

Dobieramy odpowiednią terapię dla każdego niezależnie od wieku. Pomagamy osobom aktywnym fizycznie i zawodowo, seniorom, osobom dbającym o siebie w ramach profilaktyki zdrowia oraz osobom chorym.

Kroplówki skomponowane w klinice Wita Medica Wrocław to najbardziej skuteczna, bezpieczna i naturalna metoda wspierania zdrowego stylu życia, zapewniająca korzyści dla naszego organizmu oraz długotrwałego dobrego samopoczucia.

W naszej klinice wykonają państwo również badania laboratoryjne, partnerem w wykonywaniu badań jest labolatorium medyczne Diagnostyka największa sieć w Polsce oddział Wrocław.

Nasz nowoczesny punkt pobrań krwi dysponuje ofertą ponad 2500 badań podstawowych i specjalistycznych. Profesjonalny personel doradzi, wykona pobieranie krwi do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Badania krwi to doskonały sposób kontrolowania stanu zdrowia, dlatego warto się badać. Profilaktycznie powinniśmy badać się dwa razy do roku.

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie.

wita_medica_logo_gotowe_02_01-600x600-e1549871819282.jpg

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie