Kroplówka dla każdego

Kroplówka dla każdego

Profilaktyczne podawanie kroplówek zaczęło się w Stanach Zjednoczonych. Według jednych, w Kalifornii, bo tam poziom obsesji na punkcie zdrowia i młodości bije światowe rekordy. A według innych, od Las Vegas, które z kolei lubi bawić się tak dobrze, że niejedna impreza kończy się wizytą w szpitalu. Faktem jest że ponad 50 lat temu amerykański lekarz John Myers zaczął podawać dożylnie tzw. koktajl Myersa zawierający mieszankę witamin C i B, wapń i magnez. Ten zestaw łagodzący napięcie mięśniowe i chroniczne zmęczenie stał się hitem w Hollywood.

W czołówce krajów stosujących wlewy jest też Japonia. Od lat popularne są tam bary, w których pod kroplówką można regenerować przemęczone pracą ciało. I przy okazji delikatnie rozjaśnić cerę. Jeśli chodzi o Europę, w przemyśle kroplówkowym przodują Włochy.

Włosi mają bardzo dużo leków podawanych w formie dożylnej. Leczenie detoksykacyjne i antyoksydacja (usuwanie wolnych rodników) dożylna to ich niekwestionowana specjalność (to oni produkują najbardziej popularny lek odtruwający wątrobę, jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który przy okazji ma także wpływ na skórę: bardzo wyraźnie ją rozjaśnia). Od kilku lat kroplówki są coraz bardziej popularne i dostępne także w Polsce. To w sumie nic nowego. Rozszerzył się po prostu ich zasięg. Kiedyś były stosowane w lecznictwie zamkniętym,Teraz ta metoda przeniosła się w sferę działań profilaktycznych.

Chcesz zadbać o urodę, zwiększyć odporność przed infekcjami odtruć lub zregenerować i nawodnić swój organizm ? Kroplówki witaminowe zyskują coraz większą popularność, stają się nowoczesną bronią w walce z chorobami cywilizacyjnymi, depresją, nadwagą cukrzycą, tężyczką stosowane są także w ramach profilaktyki zdrowia oraz silnej regeneracji naszego organizmu. Wlewy witaminowe są idealną odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnego człowieka. Kroplówki witaminowe stają się coraz bardziej dostępne a ich cena zaczyna się już od 70 zł.

Jaki jest sekret tej metody ? Ludzkie ciało pochłania mniej niż 10% witamin i minerałów zawartych w tabletkach. Przy kroplówkach wchłanialność wynosi 100% co czyni dożylną terapię witaminową bardziej skuteczną.

Jak długo odczuwalne jest działanie kroplówki ? Wyniki różnią się w zależności od pacjenta, ale większość z nich odczuwa efekty podczas zabiegu, inni odczuwają efekty bezpośrednio po lub następnego dnia. Najczęściej spotykane opinie jakie otrzymujemy od naszych pacjentów: energiczna, lepsza wydajność na siłowni, zrelaksowany, niezakłócony głęboki sen, odświeżona i nawilżona skóra, lepszy nastrój.

Kroplówki skomponowane w Wita Medica mają spersonalizowany skład cechuje nas indywidualne podejście do Pacjenta aby Twój organizm został maksymalnie zaspokojony.

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie