Badania Krwi

najszersza-oferta-badań-2-jpg.jpg

 

Rozpoznanie stanu zdrowia oraz osobistych potrzeb Pacjenta to pierwszy krok na drodze do pełnej diagnostyki. Badania krwi niewątpliwie gwarantują obiektywne wyniki wywiadu medycznego. W Wita Medica posiadamy nowoczesny punkt pobrań, profesjonalny personel doradzi, wykona pobranie krwi do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. W naszej ofercie znajdą państwo ponad 2500 badań krwi z zakresu analityki ogólnej, biochemii, hematologii, auto-immunologii, endokrynologii, alergologii, infekcji, testów genetycznych oraz badań moczu, posiewów i wymazów. Dzięki przyjaznej komfortowej atmosferze wizyta w punkcie pobrań oraz samo pobieranie krwi przebiega bezstresowo i spokojnie.

Nasz personel wykazuje się profesjonalnym podejściem do dzieci, jako jedna z niewielu placówek we Wrocławiu oferujemy znieczulenie dla dzieci przed pobraniem krwi dzięki czemu przebiega ono spokojnie a nasi najmłodsi pacjenci chętniej do nas wracają.

Badania diagnostyczne krwi to dobry sposób kontrolowania stanu zdrowia, profilaktycznie powinniśmy badać się dwa razy w roku co daje nam możliwość szybkiej reakcji w przypadku niewłaściwych wyników badań. Dlatego warto się badać!

W Wita Medica stawiamy na jakość i komfort naszych pacjentów, partnerem w wykonywaniu badań laboratoryjnych jest największa sieć Laboratoriów w Polsce Diagnostyka oddział Wrocław.

Punkt Pobrań ul. Zakładowa 14C Wrocław Promenady Wrocławskie – wykonuje wszystkie badania z oferty DIAGNOSTYKA

  • najszersza oferta badań krwi podstawowych i specjalistycznych

  • atrakcyjne ceny

  • punkt pobrań przyjazny kobietom w ciąży

  • wyniki przez internet

  • badania bez kolejek

  • komfortowe warunki

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie