Badania Krwi

najszersza-oferta-badań-2-jpg.jpg

 

Rozpoznanie stanu zdrowia oraz osobistych potrzeb Pacjenta to pierwszy krok na drodze do pełnej diagnostyki. Badania krwi niewątpliwie gwarantują obiektywne wyniki wywiadu medycznego. W Wita Medica posiadamy nowoczesny punkt pobrań, profesjonalny personel doradzi, wykona pobranie krwi do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. W naszej ofercie znajdą państwo ponad 2500 badań krwi z zakresu analityki ogólnej, biochemii, hematologii, auto-immunologii, endokrynologii, alergologii, infekcji, testów genetycznych oraz badań moczu, posiewów i wymazów. Dzięki przyjaznej komfortowej atmosferze wizyta w punkcie pobrań oraz samo pobieranie krwi przebiega bezstresowo i spokojnie.

Nasz personel wykazuje się profesjonalnym podejściem do dzieci, jako jedna z niewielu placówek we Wrocławiu oferujemy znieczulenie dla dzieci przed pobraniem krwi dzięki czemu przebiega ono spokojnie a nasi najmłodsi pacjenci chętniej do nas wracają.

Badania diagnostyczne krwi to dobry sposób kontrolowania stanu zdrowia, profilaktycznie powinniśmy badać się dwa razy w roku co daje nam możliwość szybkiej reakcji w przypadku niewłaściwych wyników badań. Dlatego warto się badać!

W Wita Medica stawiamy na jakość i komfort naszych pacjentów, partnerem w wykonywaniu badań laboratoryjnych jest największa sieć Laboratoriów w Polsce Diagnostyka oddział Wrocław.

Punkt Pobrań ul. Zakładowa 14C Wrocław Promenady Wrocławskie – wykonuje wszystkie badania z oferty DIAGNOSTYKA

  • najszersza oferta badań krwi podstawowych i specjalistycznych

  • atrakcyjne ceny

  • punkt pobrań przyjazny kobietom w ciąży

  • wyniki przez internet

  • badania bez kolejek

  • komfortowe warunki

Jak przygotować się do badania krwi? Wita Medica oddział Wrocław podpowiada!

Badania krwi powinny być przeprowadzane regularnie. Dokładna diagnostyka pozwala bowiem na ustalenie przyczyn złego samopoczucia, a także wykrycie źródła chorób. Jakościowa oraz ilościowa ocena wielu krwinek, na przykład leukocytów, erytrocytów czy też cząsteczek hemoglobiny jest nieoceniona w kwestii dbałości o zdrowie. Jak powinno więc wyglądać przygotowanie do badania krwi w mieście Wrocław? Przyjmowanie posiłków wprowadza istotne zmiany w naszym organizmie. Dlatego też należy przychodzić na pobieranie krwi zupełnie na czczo. Warto jednak napić się małej ilości wody. Mając to na uwadze, o wiele wygodniej jest przyjść na wizytę do naszej kliniki o godzinach porannych. W przeciwnym wypadku musielibyśmy głodować przez ponad 12 godzin. Co istotne, w dniu poprzedzającym pobranie krwi powinno się unikać wysiłku fizycznego oraz spożywania alkoholu. Dlaczego? Ponieważ to wszystko może zawyżać lub zaniżać wyniki.

Co może negatywnie wpływać na wyniki badania krwi?

Na wyniki pobrania krwi wpływa jednak wiele więcej czynników od tych, o których wspomnieliśmy wcześniej. Warto unikać obfitych i tłustych posiłków w dzień poprzedzający. Zasada jest również taka, że bezsenna noc stanowi czynnik zaburzający rezultat badań. Podobnie stres. Kluczowe jest również poinformowanie medyków o czynnie zażywanych lekach, suplementach i ziołach. Choć to ostatnie może dziwić, to niektóre zioła mogą wpływać na metabolizm, a w perspektywie jakościowego badania krwi to także istotne. Warto odpuścić sobie również kawę czy papierosy. Mimo że to wydaje się wiele, to jeden dzień drobnych wyrzeczeń na pewno każdemu dobrze zrobi. W naszej placówce badania krwi w mieście Wrocław cały proces odbędzie się maksymalnie komfortowo. Wyniki możemy udostępnić całkowicie on-line, a inteligentny system ustalania wizyt pozwoli naszym Klientom uniknąć kolejek. Zalecamy również każdemu po badaniach spożycie wartościowego posiłku.

Pobranie krwi wcale nie jest tak straszne, jakim je malują. Fachowa kadra lekarzy Wita Medica zapewni Ci przyjemną atmosferę i maksymalny komfort!

Jeśli interesuje Cię Twoje zdrowie, regularne badania krwi powinny być coroczną rutyną. Objawy chorób hematologicznych mogą być zupełnie niezauważalne na co dzień. Taka choroba, jak cukrzyca, rozwija się w ukryciu, podobnie zresztą jak miażdżyca. Z całą pewnością unikniesz wielu przykrości, jeśli podejdziesz do swojego zdrowia właściwie. Warto wiedzieć, że badania krwi w Wita Medica oddział Wrocław są ze wszech miar bezpieczne, a ceny za pobranie krwi są absolutnie atrakcyjne i konkurencyjne. To właśnie dlatego nasze usługi są korzystne. Krew mówi o nas dużo. O naszym profesjonalizmie mówi z kolei systematyczność przeprowadzanych kontroli jakości laboratorium. W kwestii zdrowia nie ma dróg na skróty. Chcemy gwarantować naszym Klientom to, co najlepsze, a także dbać o ich komfort. To sprawia, że odróżniamy się na tle innych klinik. Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego oddziału w mieście Wrocław oraz do wykonania szczegółowego badania krwi. Zanim się obejrzysz, będzie już po wszystkim!

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie