Badania laboratoryjne

BADANIA DIAGNOSTYCZNE DLA WITA MEDICA WYKONUJE LABORATORIUM DIAGNOSTYKA

Kopia-diagnostyka-3.png

 

Laboratorium Diagnostyka, oddział Wrocław – największa sieć laboratoriów w Polsce

W punkcie pobrań Wita Medica ul. Zakładowa 14C Wrocław wykonasz wszystkie badania krwi z oferty Diagnostyka.

Badania Krwi

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 2500 badań laboratoryjnych.

Badanie krwi to dobry sposób kontrolowania swojego zdrowia, profilaktycznie powinniśmy badać się dwa razy w roku daje to możliwość wczesnego wykrycia niepokojących procesów zachodzących w organizmie.

Wyniki badań krwi stanowią nieocenioną pomoc dla lekarza w diagnozowaniu i monitorowaniu postępów leczenia.

Dlatego warto się badać!

W naszej placówce możesz liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę, która doradzi, profesjonalnie pobierze krew do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.

Oferujemy największy wybór badań laboratoryjnych

Badania w Ciąży

Odpowiedzialna przyszła mama wie, jak ważne jest zdrowie w okresie ciąży. Korzystanie z informacji dostarczanych przez badania laboratoryjne pomaga w bezpiecznym przejściu przez okres ciąży, również pomagając świadomie się do niej przygotować.

podstrona-diagnostyki.jpg

KOBIETA W CIĄŻY W WITA MEDICA

  • nowoczesny punkt pobrań
  • komfortowe warunki
  • badania bez kolejki
  • wyniki przez internet
  • 2 godzinny test obciążenia glukozą w wygodnym relaksacyjnym fotelu
Podstrona-Diagnostyki-1-1.jpg

W trosce o Dzieci

Badania krwi u dzieci to wyzwanie, jesteśmy jedną z niewielu placówek we Wrocławiu która oferuje znieczulenie dla dzieci przed pobraniem krwi do badań, aby nasi najmłodsi pacjenci chętniej do nas wracali.

Krew prawdę Ci powie! Zbadaj się w naszym laboratorium. Dokładna diagnostyka w mieście Wrocław i przyjazna atmosfera!

Badania morfologiczne to najczęściej przeprowadzane badania diagnostyczne. Uzyskane z nich wyniki są podstawą wszelkich późniejszych decyzji. Dzięki tym badaniom możemy wykryć ogromną większość chorób. Krew warto badać profilaktycznie, aby skutecznie monitorować stan naszego zdrowia. Tylko bowiem rozpoznanie ewentualnego zagrożenia we wczesnym stadium pozwala uniknąć konsekwencji. Badania laboratoryjne przeprowadzane u nas pozwalają zidentyfikować chorobę jeszcze przed wystąpieniem objawów. Miasto Wrocław żyje swoim tempem, a to dość istotnie wznieca stres u większości ludzi. Nie od dzisiaj wiadomo, że sprzyja on powstawaniu chorób. Morfologia krwi u nas to tanie badanie, a jest w zasadzie nieocenione dla dobrego zdrowia. Odwiedź nasze laboratorium we Wrocławiu i ciesz się ze wszech miar dokładną diagnostyką!

Co ile powinno się wykonywać badania diagnostyczne?

Odpowiedź tutaj nie jest jednoznaczna. W przypadku badania laboratoryjnego krwi zaleca się 1-2 wizyty rocznie. Podobnie jest z mierzeniem glukozy i sprawdzaniem moczu. Pomiar poziomu glukozy wykonywany powinien być na czczo. Rozpoznanie cukrzycy jest arcyważne i pomaga w kontroli leczenia. Według statystyk co 20. osoba na świece cierpi na tę chorobę. Niestety rozwija się w tajemnicy, co sprawia, że warto być świadomym od początku. Warto wspomnieć również o cholesterolu. Jego wysokie stężenie pośrednio powoduje około 2 miliony zgonów rocznie. Największym problemem jest to, że niekorzystny wynik nie daje żadnych objawów, a prowadzi bezpośrednio do miażdżycy, której skutki są katastrofalne. W naszym laboratorium w mieście Wrocław przeprowadzamy badania diagnostyczne praktycznie każdego rodzaju. Mamy ich najszerszą ofertę. W katalogu 2500 różnych badań niezwykłe łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz.

Laboratorium Wita Medica spełnia najwyższe standardy we Wrocławiu. Dokładna diagnostyka, atrakcyjne rabaty i brak kolejek!

Przed przeprowadzeniem terapii w naszej klinice, zawsze uprzednio wykonujemy dokładne badania laboratoryjne. Nasza klinika witaminowa w mieście Wrocław ustala terapię w najbezpieczniejszy sposób. Wspieranie zdrowego stylu życia leży w centrum naszych zainteresowań. Wiele osób stosuje suplementy w tabletkach. Należy jednak wiedzieć, że takie źródło wchłaniania witamin nie jest zbyt cenne. Wchłanialność naszych kroplówek wynosi 100%, a uczucie odświeżenia i energii odczuwane jest od razu. To, co wykonujemy w naszym laboratorium we Wrocławiu, jest podparte dowodami naukowymi. Lekarze naszej placówki medycznej dobierają kroplówki indywidualnie na podstawie wyników. Dlatego właśnie jakościowe badania diagnostyczne są niezwykle ważne. Jeśli szukasz najbezpieczniejszego sposobu na wsparcie swojego zdrowia, to koniecznie odwiedź naszą klinikę w mieście Wrocław i wykonaj u nas badania laboratoryjne. Serdecznie zapraszamy!

ul. Zakładowa 14C
50-234 Wrocław
Parking E.Leclerc 3h gratis

  tel. 734 924 924

Punkt Pobrań - badania krwi
Pn.-Pt.:
7:00 – 12:00
Sob.: 8:00 – 12:00

Klinika Witaminowa
Wita Medica

Kroplówki należy umawiać telefonicznie